Uzavření DDM Pastelka - informace pro rodiče

Vážení rodiče, milé děti a ostatní účastníci kroužků a kurzů,

oznamujeme Vám, že na základě Usnesení vlády ČR ze dne 12. 10. 2020 č. 1022 jsou všechny školy a školská zařízení (školy, družiny, domy dětí, ...) UZAVŘENY. Nařízení je platné do neděle 1. 11. 2020. Pevně věříme, že se během této doby situace zlepší a my se budeme moci s Vámi všemy zase setkávat. Budeme zase sportovat, hrát na hudební nástroje, tvořit, malovat, rybařit stavět z lega, vařit...

V současné době  pracujeme na malých úpravách v budově naší Pastelky. Můžete se těšit např. na upravenou přírodovědnou učebnu a také na učebnu, kterou jsme nazvali "Veselé doupě", kde budou probíhat převážně muzikoterapeutické aktivity.

Dále jsme pro naše kroužky zakoupili nové vybavení jako smaltovací pec, lis pro grafický tisk, robotické hračky - Bee-bot, Blue-bot, Ozo-bot a vyrobili zajímavé pomůcky do mateřského centra. Máte se na co těšit!

Také pro vás chystáme zajímavé akce. První z akcí v týdnu od 24. - 30. 10.2020  bude Pátračka s překvapením.

Co se týká zápisného za kroužky byli bychom rádi, kdybyste ho uhradili. Nemusíte se bát, že o své peníze přijdete. Pokud budeme uzavřeni jen do konce října, tak si tento čas plně nahradíme v červnu 2021. Pokud budeme uzavřeni déle, vrátíme vám poměrnou část platby na konci školního roku (nejpozději do 31. 7. 2021). Jen prosím počkejme, až bude jasné, kolik takových setkání bude.

V některých kroužcích máme stále volná místa a přijímáme nové členy. U přihlášek již odevzdaných a nezaplacených stále počítáme s tím, že platba dorazí během listopadu (což je prodloužený termín k úhradě).

Chápeme, že současná situace není pro nás všechny moc příznivá, ale věříme, že se již brzy s Vámi všemi uvidíme.