Noc s Andersenem

Městská knihovna v Uherském Ostrohu spolu s DDM Pastelka  si připravila pro děti  ve věku 7 až 14 let v rámci celostátní akce Noc s Andersenem pohádkové spaní. Připomeneme si významná výročí H. Ch. Andersena, Boženy Němcové,   J. A. Komenského,  a také 20. výročí českého překladu a vydání Harryho Pottera.

Akce odstartuje v pátek 27. 3. v 17:00 hodin. Program bude bohatý. Podíváme se, jak rostou  uherskoostrožské stromy pohádkovníky, jejich řadu rozšíříme i o letošní přírůstek a připravíme pro ně speciální výživu. V městské knihovně si popovídáme o výše zmiňovaných autorech a jejich knihách. Chybět nebude ani oblíbená stezka odvahy na zámku, spaní v prostorách DDM a výtvarná dílnička.

Termín: 27. 3. - 28. 3. 2020.

Cena: 100 Kč (platba v hotovosti předem).

V ceně: lehká večeře, snídaně, pitný režim, program, pedagogický a zdravotnický dozor.

Přihlášky:  do pondělí 23. 3. 2020 osobně na DDM Pastelka nebo zasílejte na e-mail: reditelka@ddmpastelka.cz.

S sebou: pohodlné oblečení, přezůvky, karimatku, spací pytel, polštářek, pyžamo, hygienické potřeby, pláštěnku, láhev na pití, funkční baterku (svítilnu), kartičku zdravotní pojišťovny.

Sraz: pátek 27. 3. 2020 v 17.00 hodin na DDM Uherský Ostroh.

Rozchod: sobota 28. 3. 2020 v 10.00 hodin od DDM Uherský Ostroh.

Info: na mob. 775 582 885 nebo v městské knihovně.

V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace akce na webových stránkách a FB. Pokud s pořizováním záznamů nesouhlasíte, upozorněte na to organizátory akce.

Znělka Noci s Andersenem (složil Martin Hybler z Turnova v roce 2007).

Další informace na www.nocsandersenem.cz.

Přihláška - Noc s Andersenem (Stáhnout)