Mateřské centrum

Mateřské centrum Pastelka Uherský Ostroh

 Mateřské centrum Zvoneček Ostrožská Nová Ves

 

Jak se přihlásit na kroužek nebo kurz?

Přihlašování na kroužky a kurzy probíhá prostřednictvím elektronické přihlášky.

Přihlásit se můžete z pohodlí domova prostřednictvím našeho webu, který Vás přesměruje do klientského centra na https://ddmpastelka.iddm.cz/prihlaseni.

Zaregistrujte se (registrujete se pouze jednou) a vyplňte elektronickou přihlášku.

Přihláška musí být vyplněna za každý kroužek (kurz) a účastníka samostatně.

Podepsanou přihlášku doručte na DDM Pastelka do Uherského Ostrohu. Pokud zde nikoho nezastihnete, můžete přihlášku vhodit do naší schránky, která se nachází na zdi u hlavního vchodu do budovy.

Nejpozději lze přihlášku přinést v době nástupu do kroužků (kurzů). Účastník zájmového útvaru bez přihlášky a platby, nemůže kroužek (kurz) navštěvovat.

Kroužek je potřeba uhradit co nejdříve, nejpozději do data uvedeného v přihlášce, či příkazu k úhradě.

Zaplatit můžete příkazem z účtu – po přihlášení přes klientské centrum a potvrzení Vašeho přijetí Vám přijdou do e-mailu informace, kde si můžete stáhnout přihlášku, která obsahuje i příkaz k úhradě s variabilním symbolem a číslem účtu. Je nutné každý kroužek za každou osobu uhradit samostatně pod příslušným variabilním symbolem. Platit lze i v hotovosti - kdykoliv pondělí až pátek v čase 14.00 - 18.00 hodin.

Pokud máte jakékoliv problémy s přihlašováním, kontaktujte nás na telefonu 775 582 885 nebo se podívejte ZDE do podrobného návodu.

Kroužky a kurzy probíhají zpravidla v měsících říjen-květen. V době školních prázdnin a státních svátků kroužky neprobíhají.

Informace k současné situaci - školní rok 2020/2021

Upozorňujeme, že vzhledem k charakteru práce a cílovým skupinám nelze v zájmových kroužcích, kurzech a dalších činnostech DDM zabránit potkávání osob z různých škol a obcí. Proto se snažíme dělat pro Vaše i naše bezpečí maximum a dodržovat všechna doporučená hygienická opatření, tam kde je to možné.

Bezpečnost dětí i dospělých, je u nás na prvním místě. Staráme se, aby příprava i průběh našich aktivit probíhali co nejvíce bezpečně.