Mateřské centrum Zvoneček

Mateřské centrum Zvoneček oznamuje všem maminkám, tatínkům a jejich malým dětem, že od 9. září 2020 zahajuje opět svou činnost. Těšit se můžete na spoustu zábavy, cvičení, her, říkanek, písniček, tvoření a mnoho dalších aktivit. Vše je uzpůsobeno potřebám a možnostem dětí od 1 roku do 4 let.

Rodiče neseďte doma a přijďte se s dětmi za námi podívat. Mateřské centrum Zvoneček je ideální prostor pro navázání nových kontaktů s jinými rodiči a dětmi, pro získání a obohacení zkušeností a dovedností a místem, kde je prostě zábava a pohoda.

Provozní doba MC: každá středa 9.00 – 11.00 hodin.

Místo konání: prostory v budově Orlovny, Dědina 594, Ostrožská Nová Ves.

Vstupné: 60 Kč za rodinu.

Vedoucí MC: Nicol Hlůšková.

Zahájení provozu MC: středa 9. 9. 2020 v 9.00 hodin.

Další informace k veškerým aktivitám mateřského centra ZDE nebo na telefonu 775 582 885.

 

 

 

STROLLERING - CVIČENÍ S KOČÁRKY

 

SÍŤ PRO RODINU - SYMPOZIUM

V úterý 19. 11. 2019 proběhlo tradiční sympozium Sítě pro rodinu, z.s. - netradičně v Brně na téma "Rodiče a pracovní trh". Program uvedl náměstek hejtmana jihomoravského kraje Mgr. Marek Šlapal. Po obědě proběhlo slavnostní předání certifikátů "Společnost přátelská rodině" 10 členským centrům. Mezi oceněnými patřill i náš Dům dětí a mládeže, kde za všechny pracovníky pastelkových mateřských center převzala ocenění paní ředitelka Mgr. Bc. Eva Hlůšková. Děkujeme všem, kteří se na dobré práci s rodiči a dětmi podílejí a také děkujeme Síti pro rodinu za jeho podporu. Více na: https://www.facebook.com/sit.pro.rodinu, https://sitprorodinu.cz/

Tisková zpráva