Plavecký tábor

DDM Pastelka pořádá letní příměstský "Plavecký tábor" pro děti od 9 let. Užijte si zábavné plavání v Aquaparku Uherské Hradiště s dopolední výukou plaveckých způsobů a odpoledním sportovním programem venku. Můžete se těšit i na návštěvu Laser Arény.

Termín: 13. - 17. 7. 2020 v čase 8.00 - 16.00 hodin.

Místo: Aquapark Uherské Hradiště.

Cena: 1 750 Kč, platba hotově na DDM Pastelka nebo převodem na BÚ č.22234721/0100, VS: 4, Zpráva pro příjemce: jméno  a příjmení dítěte.

V ceně: dopolední výuka plavání a odpolední program, zdravotnický dohled, oběd, odpolední svačina a pitný režim. Děti si na dopolední část nosí svoji svačinu i pití v láhvi.

Věk: 9 - 16 let.

Přihlášky: odevzdávejte do 31.5.2020 (do naplnění kapacity tábora) osobně na DDM Pastelka nebo elektronicky na e-mail: reditelka@ddmpastelka.cz

Před zahájením tábora je nutné mít odevzdaný originál přihlášky.

Důležité upozornění: zároveň s přihláškou musí být uskutečněna platba, jinak přihláška nebude platná.

Info: na telefonu 775 582 885.

Hlavní vedoucí: Eva Hlůšková.

Soubory

• Přihláška - Plavecký tábor - Uh. Hradiště (Stáhnout)